Panel kontrolny

Sobota 19.08.2017

liczba odwiedzin: 552935

Rozkład dzwonków

1 lekcja 7.45 - 8.30

2 lekcja 8.40 - 9.25

3 lekcja 9.35 - 10.20

4 lekcja 10.30 - 11.15

5 lekcja 11.30 - 12.15

6 lekcja 12.20 - 13.05

7 lekcja 13.10 - 13.55

8 lekcja 14.00 - 14.45

Ważniejsze wydarzenia

Wiadomości

 • „Życie znów piękne jest, bo wakacji nadszedł czas”- śpiewali uczniowie klasy piątej i szóstej 23 czerwca 2017r.  Wcześniej jednak gorąco podziękowali  Panu Bogu na mszy świętej za szczęśliwie i owocnie przeżyty rok szkolny. Wyrazy wdzięczności skierowane zostały także do nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców. Pani Dyrektor wręczyła uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu świadectwa oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, zaś rodzicom zaangażowanym w prace na rzecz szkoły- listy gratulacyjne. Szczególne słowa uznania i wdzięczności od całej społeczności szkolnej otrzymał ks. proboszcz Jerzy Kulpa, który odchodzi z Parafii NMP Częstochowskiej w Gaboniu i będzie pełnił posługę kapłańską w innej parafii. Dziękując mu za życzliwość, duchowe wsparcie i modlitwę, życzymy satysfakcji, sukcesów i błogosławieństwa Bożego w dalszej duszpasterskiej pracy.

 • W czerwcu uczniowie naszej szkoły brali udział w V Edycji konkursu plastycznego i recytatorskiego pod hasłem "Totus Tuus Maria, Totus Tuus... Święty Jan Paweł II Papieżem Fatimy", organizowanym przez Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu.

  Miejsca i wyróżnienia które zdobyli nasi uczniowie:

  konkurs plastyczny:

  Julia Bober (oddział przedszkolny) - wyróżnienie
  Olivia Głębocka (klasa I) - wyróżnienie
  Aleksandra Kozieńska (klasa V) - wyróżnienie

 • 15 czerwca odbyło się podsumowanie Szkolnego Konkursu systematycznego oszczędzania. Uczniowie-członkowie  SKO przez 10 miesięcy walczyli o tytuł "Mistrza Oszczędzania"

  I miejsce i tytuł szkolnych Mistrzów oszczędzania zdobyli:

  Olivia Głębocka, Magdalena Gałysa, Alicja Rusin i Jakub Stępka - uczniowie klasy II, Filip Łatka, Tomasz Oleś z klasy III oraz Krzysztof Kunicki klasa IV i Jacek Łatka z klasy V.

  II miejsca zdobyli:

  Martyna Kowarzyk, Natalia Stawiarska - klasa II oraz Karolina Florek i Przemysław Florek z klasy IV.

 •  Od stycznia 2017 roku  nauczycielki  Janina  Pelc  i Elżbieta Faron uczestniczyły z uczniami  klasy IV – VI  do VIII Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół w  zakresie  nauki ortografii oraz języka angielskiego. Jest on  aplikacją  do  szybkiej  nauki słówek, dostarczającą nauczycielom  szczegółowe  raporty  na  temat systematyczności  pracy  i postępów  uczniów. Insta.Ling pomaga podnieść skuteczność  nauczania języka oraz udostępnia narzędzia do oceny wyników. Rodzice uczniów mają możliwość obserwowania postępów swoich dzieci. Uczniowie z zapałem przystąpili do pracy. Swoje zadowolenie wyrażają również ich rodzice. Życzymy uczniom wytrwałości w pracy i dobrej zabawy! Oto link do programu: https://instaling.pl/

 • W Dniu Dziecka o godzinie 10.15 zorganizowaliśmy w szkole akcję czytelniczą Jak nie czytam, jak czytam. Jej celem było promowanie czytelnictwa. Zebraliśmy się w szkolnym ogrodzie i każda klasa usiadła na oddzielnym kocu. Wszyscy uczniowie otworzyli swoją czytaną aktualnie książkę i przez trzydzieści minut poświęcili się lekturze. Wokół zebrali się wszyscy wychowawcy i całej szkolnej gromadzie wraz z Panią Dyrektor -  przyjemnie upływał czas w tej edukacyjnej zadumie.

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu
  Gaboń 67
  33-388 Gołkowice

 • (0-prefix)18 446 32 60

Galeria zdjęć