„Nowoczesna szkoła – przepustką do kariery” Rekrutacja do projektu

Nowoczesna szkoła–przepustką do kariery

Rekrutacja do projektu

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Brama Beskidu" razem w partnerstwie z gminą Stary Sącz realizuje projekt „Nowoczesna szkoła – przepustką do kariery”. Rekrutacja uczniów i uczennic rozpoczęła się dnia 18.09.2017 i będzie trwać do 25.09.2017. Formularze rekrutacyjne dostępne są na naszej stronie internetowej: www.bramabeskidu.pl , na stronach internetowych szkoły oraz w sekretariatach szkolnych. Wypełnione formularze(Formularz Rekrutacyjny dla uczniów/uczennic, Oświadczenie o spełnieniu kryteriów, Oświadczenie dyrektora szkoły, należy składać w szkolnych biurach projektu.Rekrutacja zgodnie z Regulaminem(Regulamin Rekrutacyjny). 

 

Zapisy uczniów i uczennic w szkołach objętych projektem pn. „Nowoczesna szkoła - przepustką do kariery” na zajęcia wyrównawcze, rozwijające kompetencje oraz z programowania i robotyki trwają od 18.09.2017 r. do 25.09.2017 r. 

Drugi etap rekrutacji (test określający predyspozycje) - do 29.09.2017 r.

Szczegółowe informacje o projekcie, zasady i kryteria rekrutacji oraz obowiązki uczestników projektu zawiera Regulamin rekrutacji i uczestnictwa – do pobrania tutaj.

Wypełnione dokumenty zgłoszeniowe należy składać do 25.09.2017 r. w Szkolnych biurach projektu - decyduje kolejność zgłoszenia i kompletność dokumentacji.

 

Dokumenty zgłoszeniowe:

Formularz rekrutacyjny dla uczniów/uczennic,

Oświadczenie o spełnianiu kryteriów kwalifikacyjnych,

Oświadczenie Dyrektora szkoły.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu
    Gaboń 67
    33-388 Gołkowice

  • (0-prefix)18 446 32 60

Galeria zdjęć