• Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015

        • Nazwa konkursu Uczniowie Klasa Miejsce
          Gminny Konkurs Plastyczny organizowany z okazji Światowego Dnia Zdrowia dla klas I-III "Bieg po zdrowie".

          Szumacher Artur

          Janeczek Weronika

          Szumacher Anna 

          III

          II

          II

          wyróżnienia

          Gminny konkurs plastyczny "Śladami ks.prof.J.Tischnera

          Szumacher Artur 

          Janeczek Weronika 

          Koszut Izabela 

          III

          II

          VI

          I miejsce

          II miejsce

          wyróżnienie

          II edycja konkursu historycznego " Mój region moja duma , moje miasto moja duma" Finał konkursu - Niemiec Szczepan V IV miejsce
          II edycja konkursu historycznego " Mój region moja duma , moje miasto moja duma" Etap szkolny, II Etap konkursu - eliminacje ( Niemiec Szczepan) V dalszy etap
          Szkolny Turniej Walentynkowy w Mini koszykówce

          Pierzchała Ewelina, Kowarzyk Przemysław 

          Szumacher Izabela, Pyrchla Konrad

          Iwan Kinga, Mamala Mateusz

          VI

          VI

          VI-V

          miejsce

          II miejsce

          III miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny SKO

          Pasoń Paweł klasa I,Król Kacper klasa II,Pasoń Ewelina klasa II,Janeczek Weronika klasa II,Szumacher Anna klasa II,Krupa Julia klasa II,Pogwizd Aleksandra klasa III,Szewczyk Patrycja klasa III,Dara Karolina klasa III,Szumacher Artur klasa III,Pasoń Karolina klasa IV,Szumacher Marcin klasa V

          I-VI wyróżnienia
          Mistrzostwa Gminy w mini koszykówce chłopców Bieryt Patryk, Mamala Mateusz, Marczyk Kacper, Motawa Patryk, Niemiec Szczepan, Szewczyk Kacper, Zieliński Adrian, Szumacher Marcin, Poparda Kamil, Kozieński Michał, Kowarzyk Przemysław, Pyrchla Konrad V-VI III miejsce
          Mistrzostwa Gminy w mini koszykówce dziewcząt Czyżycka Wiktoria, Marczyk Amelia, Pasoń Karolina, Ziemianek Julia, Szumacher Izabela, Pogwizd Lila, Oleksy Katarzyna, Kita Natalia, Iwan Kinga, Bieryt Patrycja. V-VI III miejsce
          Mistrzostwa Gminy w podnoszeniu ciężarów

          Motawa Patryk, Bieryt Patryk, Szewczyk Kacper

          Kurowski Krzysztof, Bober Zbigniew, Pyrchla Konrad, Poparda Kamil

          V

          VI

          II miejsce
          Konkurs plastyczny Drzewo Artystycznie

          Pasoń Karolina

          Godoń Joanna 

          V

          V

          wyróżnienie

          wyróżnienie

          Międzynarodowe Obchody Bibliotek szkolnych " Książka moim przyjacielem" Janeczek Weronika II wyróżnienie
          Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

          Marczyk Kacper

          Mamala Mateusz

          V

          V

          I miejsce

          XXXV miejsce

          Mistrzostwa Powiatu nowosądeckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

          Marczyk Kacper

          Mamala Mateusz

          V

          V

          I miejsce

          V miejsce

          Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych

          Marczyk Kacper

          Mamala Mateusz

          Joanna Godoń

          Marczyk Amelia

          Motawa Patryk

          Dobosz Eryk

          Bieryt Patryk

          Sandra Rams

          Adamczyk Magdalena

          V

          V

          V

          V

          V

          V

          V

          IV

          IV

          miejsce

          II miejsce

          VIII miejsce

          VII miejsce

          VIII miejsce

          udział

          udział

          VII miejsce

          VIII miejsce

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu
      • sp_gabon@stary.sacz.pl
      • sp_gabon@stary.sacz.pl
      • szkolagabon@gmail.com
      • (0-prefix)18 446 32 60
      • Gaboń 67 33-388 Gołkowice
  • Galeria zdjęć

      brak danych