Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010 Stypendium za wyniki w nauce

Nasze Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Nazwa konkursu Uczniowie Klasa Miejsce
I Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny "Podłaźniczka Świąteczna"

Nisi Peciak

Julia Stępka

Justyna Rams i Michał Rams

OP

OP

OP

I miejsce

udział

udział

Szkolny konkurs plastyczny "Kolorowa jesień".

Dagmara Rams

Magdalena Oleksy

Natalia Godoń

Alicja Rusin

IV

VI

III

III


I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce
 

Gminny Konkurs Pieśni Religijnej 

Magdalena Adamczyk

Weronika Janeczek

VII

I miejsce

III miejsce

Szkolny konkurs ekologiczny organizowany w ramach obchodów "Dnia Krajobrazów".

Uczniowie klas III i VI

Uczniowie klas II i VII

Uczniowie klas I i IV

III i VI

II i VII

I i IV

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Szkolny konkurs czytelniczo-plastyczny"W krainie wierszy Wandy Chotomskiej".

Olivia Głębocka

Natalia Godoń

Paulina Dobosz

III

III

II

I miejsce

I miejsce

I miejsce

Międzyszkolny konkurs czytelniczo-plastyczny"W krainie wierszy Wandy Chotomskiej".

Paulina Dobosz

Olivia Głębocka

Natalia Godoń

II

III

III

V miejsce

wyróżnienie

wyróznienie

Gminny konkurs plastyczny "Jak mogę zadbać o czyste powietrze". Sebastian Szumacher III wyróżnienie
Międzyszkolny konkurs plastyczny SKO

Karol Oleś

Kacper Pawlus

Ireneusz Stawiarski

Damian Janeczek

Antonina Bober

Olivia Głębocka

Natalia Godoń

Szymon Kozieński

Jakub Stępka

Sebastian Szumacher

Alicja Rusin

Artur Szumacher

I

I

I

II

II

III

III

III

III

III

VI

wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczny "Najładniejsza choinka świąteczna".

Jakub Stępka

Julia Stępka

Angelika Maciuszek

Dominika Arendowska

Jan Ćwiklik

Izabela Rusin

Karolina Pasoń

Wiktoria Kurzeja

Karol Niemiec

Artur Szumacher

Sebastian Szumacher

Magdalena Gałysa

III

OP

IV

OP

I

OP

VI

IV

III

III

VI

III

III

wyróżnienie
Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej Bieryt Gabriela
Pogwizd Aleksandra
Niemiec Marlena
VI udział
Gminny Turniej Piłki siatkowej z okazji obchodów Dnia Zdrowia Adamczyk Magdalena
Kurowska Kinga
Leśniak Mateusz
Motawa Dariusz
Kukulski Szymon
Pasoń Karolina
Pogwizd Sara
Potoniec Dominika
Stępka Emilia
Rams Sandra
VII V miejsce
Gminny Turniej Piłki siatkowej z okazji obchodów Dnia Zdrowia Bieryt Krystian
Czyżycka Karolina
Janeczek Weronika
Król Kacper
Krupa Julia
Pasoń Ewelina
Szumacher Anna
Tokarczyk Oliwia
Tudaj Kacper
V III miejsce
Międzyszkolny Konkurs Wokalny Adamczyk Magdalena
Janeczek Weronika
Janeczek Damian
Rams Sandra
VII
V
II
VII
 
Mistrzostwa Gminy w koszykówce dziewcząt i chłopców  Bieryt Dawid
Bieryt Krystian
Bieryt Kinga
Czyżycka Karolina 
Czyżycki Hubert
Król Kacper
Krupa Julia
Krupa Justyna
Pasoń Ewelina
Szumacher Anna
Tokarczyk Oliwia
Tudaj Kacper
IV
V
V
V
IV
V
V
IV
V
V
V
V
I miejsce
Mistrzostwa Gminy w koszykówce dziewcząt i chłopców klas starszych Bieryt Gabriela
Godoń Kamil 
Godoń Łukasz
Łatka Jacek
Niemiec Marlena 
Oleś Zbigniew
Oleksy Magdalena 
Pierzchała Justyna
Sutor Stanisław
Szewczyk Patrycja
Szumacher Artur
VI II miejsce
Finał Konkursu Mój Region moja duma, moje miasto moja duma Godoń Łukasz 
Pogwizd Aleksandra
VI  
Międzyszkolny Konkurs Wokalny w Starym Sączu Janeczek Weronika V  
Konkurs Wiedzy ogólnej w Wierchomli Godoń Łukasz
Janeczek Weronika
Wnęk Dagmara
VI
V
IV
II miejsce
Gminny Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym Bieryt Krystian
Pasoń Ewelina
Krupa Julia
Tudaj Kacper
V III miejsce
Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej  Bieryt Dawid
Bieryt Krystian 
Czyżycki Hubert
Król Kacper
Tudaj Kacper
Godoń Kamil
Oleś Zbigniew
Sutor Stanisław
Szumacher Artur

IV
V
IV
V
V
VI
VI
VI

IV miejsce
Międzyszkolny Konkurs o Józefie Piłsudskim Adamczyk Magdalena
Kurowska Kinga
Pasoń Karolina
VII V miejsce
Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania  - Zostań Mistrzem Czytania Niemiec Marlena
Kurowska Kinga
Zielińska Martyna
Janeczek Weronika
Pasoń Ewelina 
Pogwizd Aurelia

VI

VII
VI
VI
V
V
IV

I miejsce

udział
udział
udział
wyróżnienie
udział
udział

Gminny Konkurs języka angielskiego w Starym Sączu Janeczek Weronika
Godoń Kamil
Godoń Łukasz
V
VI
VI
 
Konkurs Recytatorski Przedszkolaków Arendowska Dominika
Rams Justyna 
Rams Michał
Florek Kamila
Peciak Ru nieece
OP awans do powiatu

udział w międzygminnym
Konkurs Recytatorski Poezja Karola Wojtyły Pogwizd Aleksandra
Janeczek Weronika
Janeczek Damian
Rusin Alicja
VI
V
III
II
 
Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej w Podegrodziu Janeczek Weronika V II miejsce
Międzyszkolny Komputerowy Konkurs Ortograficzny

Grupa młodsza:
Kurzeja Wiktoria
Wnęk Dagmara
Janeczek Weronika

indywidualnie: Janeczek Weronika 

Grupa starsza:
Godoń Kamil
Godoń Łukasz
Pasoń Karolina

indywidualniue:Godoń Łukasz

 

IV
IV
V

V


VI
VI
VII

VI

 


II miejsce



III miejsce
 

III miejsce

 

III mmiejsce

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej w Skrudzinie Pasoń Karolina
Godoń Łukasz
Janeczek Weronika
VII
VI
V
II miejsce
Szkolny Konkurs Wiedzy "Mały Omnibus"

Pierzchała Dawid

Godoń Natalia

Bober Antonina

Zieliński Krystian

III

III

II

III

I miejsce

II miejsce

III miejsce

IV miejsce

VI Edycja Konkursu Sądeczanie w Hołdzie Janowi Pawłowi II - "Liczę na Was"

Arendowska Dominika
Rams Justyna
Janeczek Damian

OP
OP
II

III mmiejsce
wyróżnienie
II miejsce

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2018" Janeczek Weronika V wynik
bardzo dobry

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu
    Gaboń 67
    33-388 Gołkowice

  • (0-prefix)18 446 32 60

Galeria zdjęć