Panel kontrolny

Komunikaty dla Rodziców

OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. 1 PSP AK w Gaboniu informuje, że w związku z awarią sieci gazowej lekcje  i przerwy w dniu 15 marca 2017 roku (środa) będą skrócone zgodnie z harmonogramem:

1. Lekcja  7.45 – 8.15  /  5 minut przerwy

2. Lekcja   8.20 – 8.40 / 10 minut przerwy

3. Lekcja   8.50 – 9.20  / 5 minut przerwy

4. Lekcja  9.25 –  9.55  / 10 minut przerwy

5. Lekcja 10.05 – 10.35  / 5 minut przerwy

6. Lekcja 10.40 – 11.10  / 10 minut przerwy

7. Lekcja 11.20 – 11.50  / 5 minut przerwy

Klasy  I, II, III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego wyjeżdżają w tym dniu  na wycieczkę.

Zajęcia świetlicowe są odwołane.

Dyrektor Szkoły – Elżbieta Kruczek

List Minister Edukacji Narodowej - Anny Zalewskiej, skierowany do rodziców

Komunikat

Kliknij poniższy link aby zapoznać się z zasadami rekrutacji do Oddziału Przedszkolnego
w roku szkolnym 2016/2017

Kryteria_i_harmonogram_rekrutacji_.pdf

Komunikat

Rekrutacja do Oddziału Przedszkolnego w roku szkolnym 2015/2016 (dotyczy dzieci urodzonych w 2010 roku.)

1. Rodzice, którzy chcą, aby dzieci realizowały wychowanie przedszkolne w naszej szkole od roku szkolnego 2015/2016 składają "Wniosek o przyjęcie dziecka do Oddziału Przedszkolnego". Wniosek (wzór dostępny w sekretariacie szkoły),składa się do Dyrektora szkoły w terminie od 9 marca do 20 marca 2015r.

Rekrutacja do klasy pierwszej w roku szkolnym 2015/2016

(dotyczy dzieci 7 letnich urodzonych w 2008 r. oraz   dzieci 6  letnich urodzonych w 2009 r.)

1. Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmowane są z urzędu na podstawie zgłoszenia rodziców (wzór dostępny w sekretariacie szkoły).

2. Dzieci mieszkające poza obwodem szkoły przyjmowane są na wolne miejsca na wniosek rodziców (wzór dostępny w sekretariacie szkoły).

Zgłoszenia i wnioski składa się do Dyrektora szkoły w terminie od 9 marca do 20 marca 2015r.

Komunikat

Od dnia 11.06.2014 roku w Banku BGŻ w Starym Sączu będą wypłacane gotówkowo stypendia szkolne (socjalne).

Komunikat

Serdecznie zapraszam rodziców pięciolatków, sześciolatków i siedmiolatków do Szkoły Podstawowej im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu na spotkanie, które odbędzie się 10 marca (poniedziałek)
o godzinie 16.00.

Program spotkania przewiduje:

1) Spotkanie informacyjne Dyrektora Szkoły z Rodzicami

2) Prezentacja multimedialna

3) Zwiedzanie Szkoły

4) Zapisy

W tym dniu będzie można zapisać dziecko do Szkoły i do Oddziału Przedszkolnego. Potrzebne dokumenty to:

- akt urodzenia dziecka,

- numer PESEL,

- dowód osobisty rodzica

Zasady rekrutacji do Oddziału Przedszkolnego

1. Rodzice, którzy chcą, aby dzieci kontynuowały wychowanie przedszkolne w Oddziale Przedszkolnym w naszej szkole składają na kolejny rok szkolny "Deklarację o kontynuacji wychowania przedszkolnego". Deklarację (wzór dostępny w sekretariacie szkoły), składa się do Dyrektora szkoły w terminie do 21 lutego 2014.

2. Rodzice, którzy chcą, aby dzieci realizowały wychowanie przedszkolne w naszej szkole od roku szkolnego 2014/2015 składają "Wniosek o przyjęcie dziecka do Oddziału Przedszkolego". Wniosek (wzór dostępny w sekretariacie szkoły),składa się do Dyrektora szkoły w terminie od 3 marca do 21 marca 2014.

Zasady rekrutacji do klasy pierwszej

Zgłoszenia i wnioski składa się do Dyrektora szkoły w terminie od 3 marca do 21 marca 2014.

Szczegółowe zasady Rekrutacji zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły w najbliższym czasie.

Zmiana danych

Proszę o zgłaszanie w terminie do 7 dni wszelkich zmian związanych z danymi personalnymi uczniów tj. zmiana nazwiska, imienia, oraz adresu zamieszkania lub zameldowania ( nr domu ).

Kiermasz podręczników

Informujemy iż kiermasz podręczników używanych odbędzie się w naszej szkole w dniach 10 - 13 września 2013 roku w godzinach pracy biblioteki szkolnej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Dofinansowanie podręczników

Do 10 września 2013 roku należy złożyć w sekretariacie szkoły kompletne wnioski o przyznanie dofinansowania do podręczników dla uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej ( kryterium dochodowe wynosi 539 zł netto na osobę ) oraz dla uczniów klas II, III, V  Szkoły Podstawowej  ( kryterium dochodowe wynosi 456 zł netto na osobę )

Stypendia socjalne