Konkursy szkolne Konkursy pozaszkolne WSPÓLNIE DLA BEZPIECZEŃSTWA NA STOKU Konkurs języka angielskiego - The Leader Konkurs "Czas na zdrowie" Konkurs " 25 lat PSP - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni" ,,Bezpiecznie na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa''

Konkurs języka angielskiego - The Leader

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-6 do udziału
w ogólnopolskim konkursie językowym
THE LEADER.

Konkurs odbędzie się 15 marca 2017. Celem konkursu jest promowanie znajomości języka angielskiego wśród uczniów szkół podstawowych oraz motywowanie ich do samodzielnego pogłębiania wiedzy na temat języka angielskiego i krajów anglojęzycznych. Każdy uczestnik konkursu otrzyma nagrodę w postaci dyplomu uczestnictwa, a zwycięzcy konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Organizatora i wydawnictwa językowe, które objęły patronat nad konkursem.

Więcej informacji można uzyskać klikając w link do strony konkursowej: