• Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020

        • Nazwa konkursu Uczniowie Klasa Miejsce
          Międzygminne Zawody w Piłce Halowej Martyna Kowarzyk, Natalia Godoń, Justyna Job, Dagmara Rams, Aurelia Pogwizd, Krupa Justyna, Kurzeja Wiktoria, Maciuszek Angelika, Patrycja Szewczyk  V-VI III
          Eco- Event- biegi Artur Szumacher, Dagmara Rams, Aurelia Pogwizd VIII, VI, VI I, II, III
          Konkurs Strzelecki w Starym Sączu Weronika Janeczek VII II
          Bieg Niepodległościwy w Starym Sączu Artur Szumacher, Łukasz Godoń Natalia Godoń,  VIII, V II, IV, IV
          Bieg Niepodległościowy w Starym Sączu Biryt Mariola, Bober Antonina, Czyżycki Dominik, Janeczek Damian, Pierzchała Natalia, Gałysa Magdalena, Godoń Natalia, Job Justyna,  Kowarzyk Martyna,  Szumacher Sebastian,  Kurzeja Wiktoria,  Maciuszek Angelika, Pogwizd Aurelia, Rams Dagmara, Szewczyk Patrycja, Wnęk Dagmara, Czyżycka Karolina, Janeczek Weronika, Krupa Julia, Pasoń Ewelina,  Rams Aneta, Tokarczyk Oliwia, Bieryt Gabriela, Dara Karolina, Godoń Kamil, Godoń Łukasz,  Niemiec Marlena, Oleś Zbigniew, Pierzchała Justyna,  Sutor Stanisław, Szumacher Artur IV,V,VI,VII,VIII II miejsce drużynowo
          Konkurs plastyczny "Wesołe przygody Słodziaków" Emilia Kozieńska, Aurelia Biryt, Julia Sutor I, III, III I
          Turniej Piłki Koszykowej w Starym Sączu   V,VI I
          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny SKO

          Justyna Rams, Maja Sychowska, Emilia Kozieńska, Paweł Gałysa, Karol Giza

          Izabela Rusin, Julia Stępka, Jan Głębocki, Mateusz Niemiec, Kacper Dobosz

          Mariola Biryt, Bartosz Krupa.   

          Olivia Głębocka, Alicja Rusin

          I, II, IV, V

          wyróżnienie
          Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Justyna Pierzchała, Martyna Zielińska, Weronika Janeczek VIII, VIII, VII etap rejonowy
          Konkurs Przedmiotowy z Geografii Kamil Godoń, Łukasz Godoń VIII,VIII etap rejonowy
          Konkurs Przedmitowy z Historii Kamil Godoń, Łukasz Godoń VIII,VIII etap rejonowy
          Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Aneta Rams VII etap rejonowy, etap wojewódzki, tytuł finalisty
          Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Weronika Janeczek VII etap wojewódzki, tytuł finalisty
          Międzygminne Zawody Piłki Koszykowej Rams Dagmara, Wnęk Dagmara, Wiktoria Kurzeja, Pogwizd Aurelia, Godoń Natalia, Job Justyna, Stawiarska Natalia, Maciuszek Angelika, Szewczyk Patrycja. V, VI II 
          Konkursy Bożonarodzeniowe Aleksandra Kozieńska, Artur Szumacher, Sebastian Szumacher, Alicja Rusin, Karolina Dara, Kinga Tudaj, Kinga Bieryt, Weronika Janeczek, Izabela Rusin, Michał Rams, Emilia Kozieńska, Jan Ćwiklik, Krzysztof Kunicki, Dominika Arendowska, Angelika Maciuszek, Jakub Stępka, Szymon Kozieński, Maja Sychowska, Nisi Peciak, Justyna Rams, Daniel Psonak, Oliwia Tokarczyk, Szymon Tokarczyk, Julia Sutor. Ponadto nagrody  ufundowane przez Fundacę Rozwoju Sądecczyzny, posłankę Urszulę Nowogórską oraz siostry Klaryski zdobyły: Aleksandra Kozieńska (I miejsce), Kinga Bieryt (II miejsce), Karolina Dara (wyróżnienie).    
          Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski- etap gminny Gabriela Bieryt, Kinga Tudaj,Krystian Bieryt, Julia Krupa VIII, VII II
          Ogólnopolski konkurs ekologiczny ,,Baterie zbieram (od)DZIELNIE" Justyna Pierzchała VIII wyróżnienie

          VII Turnej Strzelecki w Barcicach

           

          Patrycja Szewczyk

          Oliwia Tokarczyk

          VI

          VII

          III

          II

          Gminny Turniej Piłki Ręcznej w Starym Sączu Aurelia Pogwizd, Dagmara Wnęk, Dagmara Rams, Patrycja Szewczyk, Justyna Jop, Natalia Godoń V, VI I
          Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej Ewelina Pasoń VII IV
          Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Grać fair i być dobrym kumplem"  Aleksandra Kozieńska VIII I
                 

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu
      • sp_gabon@stary.sacz.pl
      • sp_gabon@stary.sacz.pl
      • szkolagabon@gmail.com
      • (0-prefix)18 446 32 60
      • Gaboń 67 33-388 Gołkowice
  • Galeria zdjęć

      brak danych