Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010 Stypendium za wyniki w nauce

Nasze Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010


KONKURS UCZEŃ / UCZNIOWIE KLASA OSIĄGNIĘCIE
SZKOLNE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2009 / 2010
Małopolski Konkurs Humanistyczny

Kurowska Wioletta  

Kl. V Udział
w etapie rejonowym
Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Fiut Daria                

Iwan Beata

Kl. VI

Kl. VI

Udział
w etapie rejonowym
IX Bieg Niepodległościowy
o Puchar Burmistrza Miasta Starego Sącza
z okazji Odzyskania Niepodległości

Klasyfikacja indywidualna:

Bieryt Paulina

 

Klasyfikacja zespołowa (uczestnicy):

Mordarska Lucyna

Lizoń Aneta

Niemiec Mariola

Kurowska Wioletta

Wańczyk Patrycja

Bieryt Paulina

Pogwizd Justyna

Bodziony Ryszard

Cabała Wojciech

Rusnarczyk Rafał

Stępka Dawid

Chochorowski Artur

Ziemianek Artur

Pustułka Patryk

Stec Krzysztof

Kl. V

 

 



Kl.VI

Kl. V

Kl. V

Kl. V

Kl. V

Kl. V

Kl. V

KL.VI

KL.VI

KL.VI

Kl. V

Kl. V

Kl. V

Kl. V

Kl. V

II miejsce

 

 

 

 

 

 

III miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs plastyczny w ramach akcji „Bezpieczna droga na Sądecczyźnie” Szumacher Katarzyna Kl. III Wyróżnienie
Konkurs plastyczny z SKO
„Gdy będę bogaty”

Kowarzyk Przemysław

Kozieński Michał

Pasoń Iwona

Tokarczyk Diana

Szumacher Katarzyna

Kowarzyk Radosław

Kl. I

Kl. I

Kl. I

Kl. III

Kl. III

Kl. III

Wyróżnienie
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Pustułka Patryk

Rusnarczyk Rafał
 

Błaszczyk Daniel

Kl. V

Kl. VI

Kl. VI

Udział
VIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
" Polska Golgota Wschodu"

Wnęk Wiktoria
 

Niemiec Honorata

Kl. IV
 

Kl. IV

Udział
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy
"Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"

Fiut Daria

Jurkowska Sylwia
 

Tudaj Katarzyna

Kl. VI

Kl. VI

Kl. VI

V miejsce
Komputerowy Konkurs Ortograficzny

Grupa młodsza:


Wnęk Wiktoria

Niemiec Honorata

Iwan Paweł

 

 

 

 

Grupa starsza:

Iwan Beata

Kurowska Wioletta
 

Stępka Klaudia




Kl. IV

Kl. IV

Kl. IV


 

 


 


Kl. VI

Kl. V

Kl.V

   Drużynowo
I miejsce

V miejsce

III miejsce

I miejsce

 

 

Drużynowo
I miejsce


III miejsce

IV miejsce

VII miejsce

Międzyszkolny Konkurs Gwarowy

Rams Anna

Bieryt Paulina

Chochorowski Artur

Kl. VI

Kl. V

Kl. V

I miejsce

II miejsce

Udział
 

Konkurs Ekologiczny "Eko - pomysł"

Dara Aleksandra

Pierzchała Ewelina

Kowarzyk Przemysław

Kl. I

Kl. I

Kl. I

Wyróżnienie



Konkurs Ekologiczny "Eko - teatrzyk"

 

Wszystkie dzieci Kl. 0 I miejsce
       

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu
    Gaboń 67
    33-388 Gołkowice

  • (0-prefix)18 446 32 60

Galeria zdjęć