• Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

        • Nazwa konkursu Uczniowie Klasa Miejsce
          I Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny "Podłaźniczka Świąteczna"

          Nisi Peciak

          Julia Stępka

          Justyna Rams i Michał Rams

          OP

          OP

          OP

          I miejsce

          udział

          udział

          Szkolny konkurs plastyczny "Kolorowa jesień".

          Dagmara Rams

          Magdalena Oleksy

          Natalia Godoń

          Alicja Rusin

          IV

          VI

          III

          III


          I miejsce

          II miejsce

          III miejsce

          III miejsce
           

          Gminny Konkurs Pieśni Religijnej 

          Magdalena Adamczyk

          Weronika Janeczek

          VII

          I miejsce

          III miejsce

          Szkolny konkurs ekologiczny organizowany w ramach obchodów "Dnia Krajobrazów".

          Uczniowie klas III i VI

          Uczniowie klas II i VII

          Uczniowie klas I i IV

          III i VI

          II i VII

          I i IV

          I miejsce

          II miejsce

          III miejsce

          Szkolny konkurs czytelniczo-plastyczny"W krainie wierszy Wandy Chotomskiej".

          Olivia Głębocka

          Natalia Godoń

          Paulina Dobosz

          III

          III

          II

          I miejsce

          I miejsce

          I miejsce

          Międzyszkolny konkurs czytelniczo-plastyczny"W krainie wierszy Wandy Chotomskiej".

          Paulina Dobosz

          Olivia Głębocka

          Natalia Godoń

          II

          III

          III

          V miejsce

          wyróżnienie

          wyróznienie

          Gminny konkurs plastyczny "Jak mogę zadbać o czyste powietrze". Sebastian Szumacher III wyróżnienie
          Międzyszkolny konkurs plastyczny SKO

          Karol Oleś

          Kacper Pawlus

          Ireneusz Stawiarski

          Damian Janeczek

          Antonina Bober

          Olivia Głębocka

          Natalia Godoń

          Szymon Kozieński

          Jakub Stępka

          Sebastian Szumacher

          Alicja Rusin

          Artur Szumacher

          I

          I

          I

          II

          II

          III

          III

          III

          III

          III

          VI

          wyróżnienie
          Szkolny konkurs plastyczny "Najładniejsza choinka świąteczna".

          Jakub Stępka

          Julia Stępka

          Angelika Maciuszek

          Dominika Arendowska

          Jan Ćwiklik

          Izabela Rusin

          Karolina Pasoń

          Wiktoria Kurzeja

          Karol Niemiec

          Artur Szumacher

          Sebastian Szumacher

          Magdalena Gałysa

          III

          OP

          IV

          OP

          I

          OP

          VI

          IV

          III

          III

          VI

          III

          III

          wyróżnienie
          Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej Bieryt Gabriela
          Pogwizd Aleksandra
          Niemiec Marlena
          VI udział
          Gminny Turniej Piłki siatkowej z okazji obchodów Dnia Zdrowia Adamczyk Magdalena
          Kurowska Kinga
          Leśniak Mateusz
          Motawa Dariusz
          Kukulski Szymon
          Pasoń Karolina
          Pogwizd Sara
          Potoniec Dominika
          Stępka Emilia
          Rams Sandra
          VII V miejsce
          Gminny Turniej Piłki siatkowej z okazji obchodów Dnia Zdrowia Bieryt Krystian
          Czyżycka Karolina
          Janeczek Weronika
          Król Kacper
          Krupa Julia
          Pasoń Ewelina
          Szumacher Anna
          Tokarczyk Oliwia
          Tudaj Kacper
          V III miejsce
          Międzyszkolny Konkurs Wokalny Adamczyk Magdalena
          Janeczek Weronika
          Janeczek Damian
          Rams Sandra
          VII
          V
          II
          VII
           
          Mistrzostwa Gminy w koszykówce dziewcząt i chłopców  Bieryt Dawid
          Bieryt Krystian
          Bieryt Kinga
          Czyżycka Karolina 
          Czyżycki Hubert
          Król Kacper
          Krupa Julia
          Krupa Justyna
          Pasoń Ewelina
          Szumacher Anna
          Tokarczyk Oliwia
          Tudaj Kacper
          IV
          V
          V
          V
          IV
          V
          V
          IV
          V
          V
          V
          V
          I miejsce
          Mistrzostwa Gminy w koszykówce dziewcząt i chłopców klas starszych Bieryt Gabriela
          Godoń Kamil 
          Godoń Łukasz
          Łatka Jacek
          Niemiec Marlena 
          Oleś Zbigniew
          Oleksy Magdalena 
          Pierzchała Justyna
          Sutor Stanisław
          Szewczyk Patrycja
          Szumacher Artur
          VI II miejsce
          Finał Konkursu Mój Region moja duma, moje miasto moja duma Godoń Łukasz 
          Pogwizd Aleksandra
          VI  
          Międzyszkolny Konkurs Wokalny w Starym Sączu Janeczek Weronika V  
          Konkurs Wiedzy ogólnej w Wierchomli Godoń Łukasz
          Janeczek Weronika
          Wnęk Dagmara
          VI
          V
          IV
          II miejsce
          Gminny Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym Bieryt Krystian
          Pasoń Ewelina
          Krupa Julia
          Tudaj Kacper
          V III miejsce
          Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej  Bieryt Dawid
          Bieryt Krystian 
          Czyżycki Hubert
          Król Kacper
          Tudaj Kacper
          Godoń Kamil
          Oleś Zbigniew
          Sutor Stanisław
          Szumacher Artur

          IV
          V
          IV
          V
          V
          VI
          VI
          VI

          IV miejsce
          Międzyszkolny Konkurs o Józefie Piłsudskim Adamczyk Magdalena
          Kurowska Kinga
          Pasoń Karolina
          VII V miejsce
          Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania  - Zostań Mistrzem Czytania Niemiec Marlena
          Kurowska Kinga
          Zielińska Martyna
          Janeczek Weronika
          Pasoń Ewelina 
          Pogwizd Aurelia

          VI

          VII
          VI
          VI
          V
          V
          IV

          I miejsce

          udział
          udział
          udział
          wyróżnienie
          udział
          udział

          Gminny Konkurs języka angielskiego w Starym Sączu Janeczek Weronika
          Godoń Kamil
          Godoń Łukasz
          V
          VI
          VI
           
          Konkurs Recytatorski Przedszkolaków Arendowska Dominika
          Rams Justyna 
          Rams Michał
          Florek Kamila
          Peciak Ru nieece
          OP awans do powiatu

          udział w międzygminnym
          Konkurs Recytatorski Poezja Karola Wojtyły Pogwizd Aleksandra
          Janeczek Weronika
          Janeczek Damian
          Rusin Alicja
          VI
          V
          III
          II
           
          Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej w Podegrodziu Janeczek Weronika V II miejsce
          Międzyszkolny Komputerowy Konkurs Ortograficzny

          Grupa młodsza:
          Kurzeja Wiktoria
          Wnęk Dagmara
          Janeczek Weronika

          indywidualnie: Janeczek Weronika 

          Grupa starsza:
          Godoń Kamil
          Godoń Łukasz
          Pasoń Karolina

          indywidualniue:Godoń Łukasz

           

          IV
          IV
          V

          V


          VI
          VI
          VII

          VI

           


          II miejsce



          III miejsce
           

          III miejsce

           

          III mmiejsce

          Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej w Skrudzinie Pasoń Karolina
          Godoń Łukasz
          Janeczek Weronika
          VII
          VI
          V
          II miejsce
          Szkolny Konkurs Wiedzy "Mały Omnibus"

          Pierzchała Dawid

          Godoń Natalia

          Bober Antonina

          Zieliński Krystian

          III

          III

          II

          III

          I miejsce

          II miejsce

          III miejsce

          IV miejsce

          VI Edycja Konkursu Sądeczanie w Hołdzie Janowi Pawłowi II - "Liczę na Was"

          Arendowska Dominika
          Rams Justyna
          Janeczek Damian

          OP
          OP
          II

          III mmiejsce
          wyróżnienie
          II miejsce

          Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2018" Janeczek Weronika V wynik
          bardzo dobry
          Szkolny Mistrz Oszczędzania SKO Jakub Stępka
          Magdalena Gałysa
          Natalia Stawiarska
          Paweł Pasoń
          Ewelina Pasoń
          Krzysztof Kunicki
          Karolina Pasoń
          Ireneusz Stawiarski
          Karol Oleś
          Olivia Głębocka
          Olivier Tudaj
          Magdalena Pasoń
          Martyna Kowarzyk
          Sebastian Szumacher
          Jacek Łatka
          III
          III
          III
          IV
          V
          V
          VI
          I
          I
          III
          I
          III
          III
          III
          VI
          I
          I
          I
          I
          I
          I
          I
          II
          II
          II
          III
          III
          III
          III
          III
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu
      • sp_gabon@stary.sacz.pl
      • sp_gabon@stary.sacz.pl
      • szkolagabon@gmail.com
      • (0-prefix)18 446 32 60
      • Gaboń 67 33-388 Gołkowice
  • Galeria zdjęć

      brak danych