• Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

        • Nazwa konkursu Uczniowie Klasa Miejsce
          V Edycja Konkursu Plastycznego i Recytatorskiego "Totus Tuus Maria, Totus Tuus... Święty Jan Paweł II Papieżem Fatimy"

          Konkurs Plastyczny:

          Julia Bober
          Olivia Głębocka
          Aleksandra Kozieńska

          Konkurs Recytatorski:
          Damian Janeczek
          Weronika Janeczek
          Marlena Niemiec


          OP
          I
          V


          II
          IV
          V


          wyróżnienie
          wyróżnienie
          wyróżnienie

           

          II miejsce
          II miejsce
          II miejsce

          Gminny Konkurs Matematyczny "Potyczki z Królową Nauk" Karolina Pasoń
          Kinga Kurowska
          Sandra Rams
          VI
          VI
          VI
          III miejsce
          Szkolny konkurs j.angielskiego

          klasy młodsze:
          Antonina Bober
          Patrycja Szewczyk
          Anna Pogwizd
          Damian Janeczek
          Natalia Godoń
          klasy starsze:
          Łukasz Godoń
          Weronika Janeczek
          Kinga Kurowska
          Karolina Pasoń
          Aleksandra Pasoń

          I
          III
          I
          I
          I

          V
          IV
          VI
          VI
          V

          I miejsce
          II miejsce
          III miejsce
          III miejsce
          III miejsce

          I miejsce
          II miejsce
          III miejsce
          III miejsce
          III miejsce

          Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Gabriela Bieryt V wyróżnienie
          Akcja charytatywna Kinga Tudaj V udział
          Szkolny Konkurs Wiedzy "Mały Omnibus" Krystian Zieliński
          Patrycja Szewczyk
          Wiktoria Potoniec
          Antonina Bober
          II
          III
          III
          I
          I miejsce
          II miejsce
          III miejsce
          IV miejsce
          Międzyszkolny Komputerowy Konkurs Ortograficzny Weronika Janeczek, Julia Krupa, Ewelina Pasoń
          Kamil Godoń, Łukasz Godoń, Martyna Zielińska
          Weronika Janeczek - indywidualnie
          Ewelina Pasoń  - indywidualnie
          IV
          V
          IV
          IV
          I miejsce
          III miejsce
          II miejsce
          III miejsce
          Międzynarodowy Konkurs Matemetyczny Kangur Weronika Janeczek
          Julia Krupa
          Karolina Czyżycka 
          Ewelina Pasoń
          Jacek Łatka
          IV
          IV
          IV
          IV
          V
          wyróżnienie
          udział
          udział
          udział
          udział
          Mistrzostwa Gminy w badmintonie Kinga Bieryt
          Krystian Bieryt
          Weronika Janeczek
          Kacper Król
          Julia Krupa
          Krzysztof Kunicki
          Kinga Mordarska
          Ewelina Pasoń
          Oliwia Tokarczyk
          Kacper Tudaj
          Magdalena Adamczyk
          Szymon Kukulski
          Kinga Kurowska
          Mateusz Leśniak
          Dariusz Motawa
          Karolina Pasoń
          Gabriela Pierzchała
          Sandra Rams
          Emilia Stępka
          Dawid Tokarczyk
          IV
          IV
          IV
          IV
          IV
          IV
          IV
          IV
          IV
          IV
          VI
          VI
          VI
          VI
          VI
          VI
          VI
          VI
          VI
          VI
          II miejsce
          Gminny Konkurs Macmillan Primary School Tournament dla klas IV-VI Łukasz Godoń
          Kamil Godoń
          Karolina Pasoń
          V
          V
          VI
          udział
          udział
          udział
          Gminny Konkurs "Zostań Mistrzem Czytania" Dagmara Wnęk
          Weronika Janeczek
          Marlena Niemmiec
          Karolina Pasoń
          III
          IV
          V
          VI

          wyróznienie
          wyróznienie
          wyróznienie
          wyróznienie

          Konkurs Wielkanocny "Moja dekoracja wielkanocna" Karolina Pasoń
          Jakub Stępka
          Ewelina Pasoń
          Magdalena Gałysa
          Paweł Pasoń
          Bartosz Krupa
          Julia Stępka
          VI
          III
          IV
          II
          III
          I
          OP
          I miejsce
          I miejsce
          II miejsce
          II miejsce
          III miejsce
          ​III miejsce
          ​III miejsce
          Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "O ptakach, psiakach i innych zwirzakach" Joanna Bieryt
          Michał Rams
          OP
          OP
          wyróznienie
          wyróznienie
          Gminny Konkurs plastyczny "Żyję zdrowo i kolorowo" Szymon Kozieński
          Martyna Kowarzyk
          Magdalena Gałysa
          II
          II
          II
          I miejsce
          III miejsce
          III miejsce
          Gminny Plastyczny Konkurs "Tylko Zdrowie" Karolina Czyżycka
          Artur Szumacher
          IV
          V
          wyróznienie
          wyróżnienie
          Międzyszkolny Konkurs Wiedzy w Wierchomli Weronika Janeczek
          Łukasz Godoń
          Karolina Pasoń
          IV
          V
          VI
          I miejsce
          Międzyszkolny Konkurs Gwarowy Gabriela Bieryt
          Emilia Stępka
          V
          VI
          II miejsce
          wyróznienie
          Gminny Konkurs piosenki o tematyce prozdrowotnej "O zdrowiu spiewam: i pokaz taneczno-sportowy

          Damian Janeczek

          Wiktoria Kurzeja

          OliwiaTokarczyk i Karolina Pasoń

          I

          III

          IV

          I miejsce

          wyróżnienie

          wyróżnienie

          Konkurs "Mój region, moja duma, Moje miasto moja duma"

          Karolina Pasoń


          Aleksandra Pogwizd
          Marlena Niemiec
          Kinga Tudaj
          Łukasz Godoń
          Kamil Godoń

          VI


          V
          V
          V
          V
          V

          Finał konkursu
           


          etap międzyszkolny

          etap międzyszkolny

          I Gminny Konkurs Pieśni Religijnej

          Weronika Janeczek
          Magdalena Adamczyk
          Sandra Rams

          IV
          VI
          V

          I miejsce
          III miejsce
          wyróżnienie

          XII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny SKO "Oszczędzam na Wakację"

          Antonina Bober, Janeczek Damian
          Olivia Głębocka, Natalia Godoń, Jakub Stępka
          Justyna Krupa, Filip Łatka
          Weronika Janeczek, Anna Szumacher
          Jacek Łatka

          I
          II
          III
          IV
          V
          wyróżnienie
          wyróżnienie
          wyróżnienie
          wyróżnienie
          wyróżnienie
          X Międzyszkolny Konkurs Gwarowy Gabriela Bieryt
          Emilia Stępka
          V
          V
          II miejsce
          wyróżnienie
          Międzyszkolny Konkurs Czytelniczo - Plastyczny "W krainie wierszy Juliana Tuwima".

          Paweł Pasoń
          Aurelia Pogwizd
          Natalia Godoń

          III
          III
          II
          III miejsce
          wyróżnienie
          wyróżnienie
          V Przegląd Pieśni Patriotycznej i Niepodległościowej w Starym Sączu Magdalena Adamczyk, Gabriela Pierzchała, Sandra Rams, Emilia Stępka, Anna Dara, Aleksandra Pogwizd, Patrycja Szewczyk, Gabriela Bieryt, Magdalena Oleksy, Martyna Zielińska, Justyna Pierzchała, Dawid Tokarczyk. V i VI wyróżnienie
          Gminna Liga Tenisa Stołowego Magdalena Adamczyk, Gabriela Bieryt, Aleksandra Kozieńska, Kinga Kurowska, Karolina Pasoń, Sara Pogwizd, Sandra Rams, Kinga Tudaj, Łukasz Godoń, Kamil Godoń, Szymon Kukulski, Mateusz Leśniak, Dariusz Motawa,Zbigniew Oleś. V-VI II miejsce
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu
      • sp_gabon@stary.sacz.pl
      • sp_gabon@stary.sacz.pl
      • szkolagabon@gmail.com
      • (0-prefix)18 446 32 60
      • Gaboń 67 33-388 Gołkowice
  • Galeria zdjęć

      brak danych