Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010 Stypendium za wyniki w nauce

Nasze Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Nazwa konkursu Uczniowie Klasa Miejsce
       
III Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym Kacper Szewczyk
Mateusz Mamala
Mateusz Leśniak
VI
VI
V
I miejsce 
II miejsce
III miejsce
Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" Patryk Bieryt
Kacper Szewczyk
Eryk Dobosz
Marcin Szumacher
VI
VI
VI
VI
 
udział 
V miejsce
udział 
udział 
 

Finał III Edycji Konkursu Historycznego " Mój region , moja duma , moje miasto moja duma"

Wiktoria Czyżycka 
Szczepan Niemiec
VI

VI

finalistka


finalista

Szkolny Konkurs Wiedzy "Mały Omnibus" Ewelina Pasoń 
Weronika Janeczek
Patrycja Szewczyk
III 
III
II
I miejsce
II miejsce
III miejsce
III Olimpiada Młodych Lachów 

Adrian Zieliński

 Patrycja Szewczyk


Kacper Marczyk 

Karolina Pasoń

Adrian Zieliński

VI


II


VI

VI

 VI

I miejsce turniej strzelecki

I miejsce tor przeszkód

I miejsce mini maratonie
IV miejsce mini maratonie
V miejsce mini maratonie

Szkolny Konkurs Systematycznego Oszczędzania

Magdalena Pasoń
Martyna Kowarzyk
Krystian Zieliński

Kacper Tudaj 

I

 

III

III miejsce

 

III miejsce

Szkolny Konkurs Systematycznego Oszczędzania Olivia Głębocka
Justyna Job
Sebastian Szumacher

Paweł Pasoń

Ewelina Pasoń
Weronika Janeczek

Karolina Pasoń

I
 


 


II


III

 

V

II miejsce

 




II miejsce


II miejsce

 

II miejsce

Szkolny Konkurs Systematycznego Oszczędzania

Antonina Bober
Magdalena Gałysa
Alicja Rusin
Natalia Stawiarska
Jakub Stępka

Filip Łatka
Tomasz Oleś

Kszysztof Kunicki
Przemysław Florek
Karolina Florek

Jacek Łatka
Zbigniew Oleś


I



II




III

IV



I miejsce



I miejsce



I miejsce


I miejsce
 

Gminny Konkurs Matematyczny "Potyczki z Królową nauk..."      
Szkolny Konkurs "Matematyka na wesoło" Szczepan Niemiec VI I miejsce
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2016" Wiktoria Czyżycka
Patryk Motawa
Karolina Pasoń
Magdalena Adamczyk
Martyna Zielińska
Artur Szumacher
VI
VI
V
V

IV
IV
udział
Gminny Turniej mini koszykówki o Puchar Burmistrza Starego Sącza uczniowie klasy IV   II miejsce
Gminny Konkurs Plastyczny "Zdrowe jedzenie - ależ to proste" Kacper Król
Jakub Stępka
Alicja Rusin
III
I
I
V miejsce
III miejsce 
III miejsce
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Utworów Karola Wojtyły Weronika Janeczek
Aleksandra Pogwizd
III
IV
I miejsce
I miejsce
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny 

Łukasz Godoń
Kamil Godoń
Martyna Zielińska

Łukasz Godoń

Joanna Godoń
Wiktoria Czyżycka 
Karolina Pasoń

IV
IV
IV

IV

 

VI
VI
VI

 

I miejsce zespołowo


III miejsce indywidualnie


V miejsce

Międzyszkolny Turniej Wiedzy Ogólnej w Skrudzinie Łukasz Godoń
Karolina Pasoń
Szczepan Niemiec
IV
V
VI
I miejsce
Mistrzostwa Gminy w mini piłce siatkowej  klasa V i VI   III miejsce
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Wierszy J. Brzechwy Martyna Zielińska IV wyróżnienie
Szkolny Konkurs Recytatorski Wierszy J. Brzechwy Magdalena Oleksy
Aleksandra Pogwizd
Martyna Zielińska
IV
IV
IV
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Gminny Konkurs z Okazji Dnia Zdrowia  "Moda na zdrowie" moda owocowo -warzywna Ewelina Pasoń
Weronika Janeczek
III
III
II miejsce
III miejsce
Gminny Konkurs z Okazji Dnia Zdrowia "O zdrowiu śpiewam" Magdalena Oleksy
Gabriela Bieryt
IV
IV
II miejsce
Gminne Obchody Dnia Zdrowia piłka siatkowa drużyn mieszanych klasy V i VI   IV miejsce
Mistrzostwa Małopolski  Młodzików w Taekwon-do ITF Cup - układy Dominika Potoniec V II miejsce
Mistrzostwa Małopolski  Młodzików w Taekwon-do ITF Cup - technika specjalna Dominika Potoniec V III miejsce
Szkolny Konkurs Plastyczny "Ilustracja do wybranej książki" dla klas 1-3 i 4-6 Oliwia Tokarczyk
Julia Krupa
Weronika Janeczek 
Karolina Pasoń
Artur Szumacher
Dominika Potoniec
III
III
III
VI
IV
V
I miejsce
II miejsce
III miejsce
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznych uczniowie klas IV-V IV-V wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs Gwarowy Szczepan Niemiec VI II miejsce
XV Powiatowy Konkurs Chórów i Zespołów Wokalnych uczniowie klas IV-VI IV-VI wyróżnienie
Rejonowy Konkurs języka angielskiego - etap szkolny Szczepan Niemiec
Amelia Marczyk
Marlena Niemiec
Wiktoria Czyżycka 
VI
VI
IV
VI
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas 1-3 oraz 4-6 Patrycja Szewczyk
Natalia Godoń
Julia Krupa 
Łukasz Godoń 
Szczepan Niemiec
Kammil Godoń
II
I
III
IV
VI
IV
I miejsce
II miejsce
III miejsce
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Klasowy Konkurs Wiedzy o Frankilnie oraz Konkurs Plastyczny
"Przygoda z Franklinem".
O. Pyrchla
D. Janeczek
N. Pierzchała
A. Pogwizd
OP  
Międzygminny Konkurs recytatorski wierszy W. Chotomskiej - III etap konkursu D. Janeczek
A. Bieryt
A. Pogwizd
P. Dobosz
OP wyróżnienie
udział
udział
udział
Gminny Konkurs recytatorski wierszy W. Chotomskiej - II etap konkursu D. Janeczek
A. Bieryt
A. Pogwizd
P. Dobosz
OP wyróżnienia
Klasowy Konkurs recytatorski wierszy W. Chotomskiej - I etap konkursu Oddział Przedszkolny OP udział
Międzyszkony Konkurs Plastyczno - Literacki "Odkrywcy" Karolina Pasoń V wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs plastyczny"Antek wiejski artysta".

Karolina Pasoń
Artur Szumacher
Aleksandra Kozieńska 

VI
IV
IV

I miejsce
II miejsce 
wyróżnienie
Małopolski Konkurs Matematyczny - etap rejonowy Wiktoria Czyżycka VI  
Małopolski Konkurs Przyrodniczy - etap szkolny Kacper Marczyk
Wiktoria Czyżycka
Szczepan Niemiec
VI
VI
VI
udział
Małopolski Konkurs Matematyczny - etap szkolny Wiktoria Czyżycka
Szczepan Niemiec
Patryk Motawa
Szymon Kowalczyk
VI
VI
VI
VI
awans rejon
udział
udział
udział
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny SKO Olivia Głębocka
Antonina Bober
Alicja Rusin
Natalia Stawiarska
Jakub Stępka
Patrycja Szewczyk
Paweł Pasoń
Wiktoria Kurzeja
Justyna Krupa
Julia Krupa
Anna Szumacher
Karolina Czyżycka
Martyna Zielińska
Magdalena Oleksy
Patrycja Szewczyk
Jacek Łatka
Artur Szumacher
Karolina Pasoń
I
I
I
I
I
II
II
II
II
III
III
III
IV
IV
IV
IV
IV
V
wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs Gwarowy Szczepan Niemiec
Magdalena Oleksy
VI
IV
II miejsce
udział
Gminne Niepodległościowe Biegi Przełajowe Mateusz Mamala
Karolina Dara
VI
IV
II miejsce
I miejsce
Gminny konkurs Pieśni Patriotycznych

Gabriela Bieryt 
Magdalena Oleksy
Aleksandra Pogwizd
Martyna Zielińska
Szymon Kukulski
Kinga Kurowska
Magdalena Adamczyk
Sandra Rams
Karolina Pasoń

IV
IV
IV
IV
V
V
V
V
V

wyróżnienie
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Kacper Marczyk

VI

I miejsce

Mistrzostwa Powiatu nowosądeckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Kacper Marczyk VI I miejsce
Mistrzostwa Gminy w mini piłce ręcznej chłopców chłopcy V i VI   III miejsce
Mistrzostwa Gminy w mini piłce ręcznej dziewcząt dziewczęta V i VI   III miejsce
Mistrzostwa Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych Kacper Marczyk
Karolina Dara
Łukasz Godoń 
Karolina Pasoń
VI
IV
IV
VI

I miejsce
III miejsce
IV miejsce
V miejsc

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu
    Gaboń 67
    33-388 Gołkowice

  • (0-prefix)18 446 32 60

Galeria zdjęć