Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010 Stypendium za wyniki w nauce

Nasze Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014

Nazwa konkursu Uczniowie Klasa Miejsce
Międzyszkolny Konkurs Gwarowy

Szczepan Niemiec

Katarzyna Oleksy

Wiktoria Czyżycka

IV


V

IV

I


III

udział

Konkurs Wiedzy Ogólnej - Wierchomla

Szczepan Niemiec

Michał Kozieński

Patryk Potoniec

IV


V

VI

I

I

I

Gminne Obchody Światowego Dnia Zdrowia:

- pokaz mody sportowej "Człowiek, sport, zdrowie"

- konkurs plastyczny "Owoce i warzywa mają głos"  

 

Weronika Janeczek

Artur Szumacher

 

 

 

I miejsce

IV miejsce

Konkurs historyczny "Mój Region - Moja Duma, Moje Miasto - Moja Duma" Patryk Potoniec VI III laureat
Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

Joanna Godoń

Patryk Bieryt 

Przemysław Kowarzyk

Hubert Mordarski

IV

IV

V

VI

udział

udział

udział

udział

Konkurs plastyczny "Moja Szkoła w Unii Europejskiej"

Ewelina Pasoń

Weronika Janeczek

Oliwia Tokarczyk

1

1

1

I miejsce

II miejsce

III miejsce

IX EdycjaMiędzyszkolnego Konkursu Plastycznego SKO
"Na co wydajemy pieniądze"

Weronika Janeczek

Julia Krupa

Kacper Tudaj

Patryk Klimek


Aleksandra Pogwizd

Magdalena Oleksy

Aleksandra Kozieńska

Artur Szumacher

Łukasz Godoń

Zbigniew Oleś


Karolina Pasoń


Marcin Szumacher

1

 

 

 

 





2







 

3

4

Wyróżnienie
Indywidualne Mistzrostwa Gminy w Tenisie Stołowym

Julia Ziemianek

Ewelina Pierzchała

Patrycja Bieryt

Klaudia Pierzchała

Kamil Poparda

Przemysław Kowarzyk

Adrian Lizoń

Patryk Potoniec

5

5


5

6


5

5

6

6

awans do następnego etapu

udział

udział

udział

udział

udział


udział

udział

Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Martyna Dara

Arkadia Pogwizd

Jan Bieryt

Damian Bieryt

Kamil Poparda

Mateysz Mamala

6

6

6

6

5

4

udział
III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - eliminacje gminne uczniowie klas 4 - 6   miejsce IV

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu
    Gaboń 67
    33-388 Gołkowice

  • (0-prefix)18 446 32 60

Galeria zdjęć