Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010 Stypendium za wyniki w nauce

Nasze Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013

 

Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2012 / 2013
 
       
Nazwa konkursu uczeń / uczniowie klasa miejsce
XII Powiatowy Konkurs Zespołów Wokalnych i Chórów   I-III I miejsce
Gminny Konkurs Recytatorski

Amelia Marczyk

Szczepan Niemiec

Joanna Godoń

Magdalena Oleksy

III

III

III

I

I miejsce

Wyróżnienie

udział

udział

Gminny Komputerowy Konkurs Ortograficzny

 

grupa starsza

Katarzyna Szumacher

Robert Potniec

Karol Kurowski

VI

VI

VI

I miejsce
grupa młodsza

Julia Ziemianek

Kinga Iwan

Michał Kozieński

IV

IV


IV

II miejsce
klasyfikacja indywidualna

Robert Potoniec

Katarzyna Szumacher

Julia Ziemianek 

Karol Kurowski

Kozieński Michał

Kinga Iwan

VI

VI


IV


VI


IV


IV

I miejsce nagroda Burmistrza Starego Sącza

III miejsce

III miejsce


V miejsce


VI miejsce


X miejsce

Konkurs Wiedzy "Omnibus" w Wierchomli Wielkiej

Michał Kozieński

Patryk Potoniec

Robert Potoniec

IV

IV

VI

 

 

udział
Gminny konkurs gwarowy

Sebastian Wastag

Izabela Koszut

Patrycja Pierzchała

VI

IV

V

IV miejsce

udział

udział

Gminny Konkurs Muzyczny pt."Piosenka o tematyce zdrowotnej" 

Weronika Janeczek

Szymon Kukulski

OP

II

II miejsce

wyróżnienie

Gminny Konkurs Artystyczny pt." Barwy Zdrowia w modzie"

Katarzyna Oleksy

Kinga Iwan

IV

IV

I miejsce

II miejsce

Gminny Konkurs Plastyczny pt. " Papieros - dziękuje, nie" Martyna Kołodziej  VI I miejsce
Gminny konkurs języka angielskiego

Patryk Potoniec

Karol Kurowski

Robert Potoniec

V

VI

VI

udział

udział

udział

Gminny Etap Konkursu Wiedzy Pożarniczej

Karol Kurowski

Robert Potoniec

Wojciech Stec

Bartłomiej Sutor

Konrad Motawa

VI

VI

VI

VI

VI

II miejsce zakwalifikowany do etapu powiatowego

udział

udział

udział

udział

Szkolny konkurs „Przyrodnicze rymowanie – zwierząt poznawanie”

Patryk Potoniec 

Katarzyna Oleksy

Iwona Pasoń 

Przemysław Kowarzyk 

Radosław Kowarzyk 

 V

 IV

 IV

IV

 VI

I miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

Udział w konkursie literackim "Moja przygoda z festiwalem biegowym"

Natalia Mamala

Diana Tokarczyk

Karol Kurowski

VI

VI

VI

laureaci konkursu
 XXXV Powiatowym Przeglądzie Podłaźniczek i Eksponatów Kolędniczych organizowanym przez GOK w Podegrodziu

Gabriela Bieryt 

Aleksandra Pogwizd

Artur Szumacher

Wiktoria Czyżycka

Karolina Pasoń

I

I

I

I

I

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Konkurs "Jesienne Inspiracje"

Oliwie Tokarczyk

Patryk Klimek 

Julia i Justyna Krupa

Gabriela Bieryt

Dawid Tokarczyk

Patrycja Pasoń

Karolina Pasoń

OP

OP

OP

I

I

I

III

wyróżnienia
Mistrzostwa Gminy w podnoszeniu ciężarów

Jan Bieryt

Damian Bieryt

Patryk Potoniec 

Konrad Motawa

Radosław Kowarzyk

Robert Potoniec

V

V

V

VI

VI

VI

II miejsce
Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców

        Stec Wojciech
Sutor Bartłomiej
Motawa Konrad
Kowarzyk Radosław
Adamczyk Hubert
Potoniec Robert
Bieryt Jan
Bieryt Damian
Kurowski Karol
Niemiec Patryk

VI
VI
VI
VI
VI
VI
V
V
V
VI
V

II miejsce
Małopolski Konkurs Matematyczny Robert Potoniec  klasa 6 zakwalifikowany do II etapu rejonowego
III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - eliminacje gminne uczniowie klas 4 - 6   II miejsce
Konkurs SKO " Jak zarabiamy pieniądze"

Magdalena Oleksy 

Patrycja Szewczyk

Jacek Łatka 

Artur Szumacher  

Kamil Godoń

Patrycja Pasoń

Aleksandra Pogwizd

Karolina Pasoń

Kacper Marczyk

Karolina Pasoń

Marcin Szumacher

1

1

1

1

1

1

1

2

3

3

3

wszyscy otrzymali 

WYRÓŻNIENIA

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu
    Gaboń 67
    33-388 Gołkowice

  • (0-prefix)18 446 32 60

Galeria zdjęć