• Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013

        •  

          Nasze osiągnięcia w roku szkolnym 2012 / 2013
           
                 
          Nazwa konkursu uczeń / uczniowie klasa miejsce
          XII Powiatowy Konkurs Zespołów Wokalnych i Chórów   I-III I miejsce
          Gminny Konkurs Recytatorski

          Amelia Marczyk

          Szczepan Niemiec

          Joanna Godoń

          Magdalena Oleksy

          III

          III

          III

          I

          I miejsce

          Wyróżnienie

          udział

          udział

          Gminny Komputerowy Konkurs Ortograficzny

           

          grupa starsza

          Katarzyna Szumacher

          Robert Potniec

          Karol Kurowski

          VI

          VI

          VI

          I miejsce
          grupa młodsza

          Julia Ziemianek

          Kinga Iwan

          Michał Kozieński

          IV

          IV


          IV

          II miejsce
          klasyfikacja indywidualna

          Robert Potoniec

          Katarzyna Szumacher

          Julia Ziemianek 

          Karol Kurowski

          Kozieński Michał

          Kinga Iwan

          VI

          VI


          IV


          VI


          IV


          IV

          I miejsce nagroda Burmistrza Starego Sącza

          III miejsce

          III miejsce


          V miejsce


          VI miejsce


          X miejsce

          Konkurs Wiedzy "Omnibus" w Wierchomli Wielkiej

          Michał Kozieński

          Patryk Potoniec

          Robert Potoniec

          IV

          IV

          VI

           

           

          udział
          Gminny konkurs gwarowy

          Sebastian Wastag

          Izabela Koszut

          Patrycja Pierzchała

          VI

          IV

          V

          IV miejsce

          udział

          udział

          Gminny Konkurs Muzyczny pt."Piosenka o tematyce zdrowotnej" 

          Weronika Janeczek

          Szymon Kukulski

          OP

          II

          II miejsce

          wyróżnienie

          Gminny Konkurs Artystyczny pt." Barwy Zdrowia w modzie"

          Katarzyna Oleksy

          Kinga Iwan

          IV

          IV

          I miejsce

          II miejsce

          Gminny Konkurs Plastyczny pt. " Papieros - dziękuje, nie" Martyna Kołodziej  VI I miejsce
          Gminny konkurs języka angielskiego

          Patryk Potoniec

          Karol Kurowski

          Robert Potoniec

          V

          VI

          VI

          udział

          udział

          udział

          Gminny Etap Konkursu Wiedzy Pożarniczej

          Karol Kurowski

          Robert Potoniec

          Wojciech Stec

          Bartłomiej Sutor

          Konrad Motawa

          VI

          VI

          VI

          VI

          VI

          II miejsce zakwalifikowany do etapu powiatowego

          udział

          udział

          udział

          udział

          Szkolny konkurs „Przyrodnicze rymowanie – zwierząt poznawanie”

          Patryk Potoniec 

          Katarzyna Oleksy

          Iwona Pasoń 

          Przemysław Kowarzyk 

          Radosław Kowarzyk 

           V

           IV

           IV

          IV

           VI

          I miejsce

          II miejsce

          II miejsce

          III miejsce

          III miejsce

          Udział w konkursie literackim "Moja przygoda z festiwalem biegowym"

          Natalia Mamala

          Diana Tokarczyk

          Karol Kurowski

          VI

          VI

          VI

          laureaci konkursu
           XXXV Powiatowym Przeglądzie Podłaźniczek i Eksponatów Kolędniczych organizowanym przez GOK w Podegrodziu

          Gabriela Bieryt 

          Aleksandra Pogwizd

          Artur Szumacher

          Wiktoria Czyżycka

          Karolina Pasoń

          I

          I

          I

          I

          I

          III miejsce

          wyróżnienie

          wyróżnienie

          wyróżnienie

          wyróżnienie

          Konkurs "Jesienne Inspiracje"

          Oliwie Tokarczyk

          Patryk Klimek 

          Julia i Justyna Krupa

          Gabriela Bieryt

          Dawid Tokarczyk

          Patrycja Pasoń

          Karolina Pasoń

          OP

          OP

          OP

          I

          I

          I

          III

          wyróżnienia
          Mistrzostwa Gminy w podnoszeniu ciężarów

          Jan Bieryt

          Damian Bieryt

          Patryk Potoniec 

          Konrad Motawa

          Radosław Kowarzyk

          Robert Potoniec

          V

          V

          V

          VI

          VI

          VI

          II miejsce
          Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej chłopców

                  Stec Wojciech
          Sutor Bartłomiej
          Motawa Konrad
          Kowarzyk Radosław
          Adamczyk Hubert
          Potoniec Robert
          Bieryt Jan
          Bieryt Damian
          Kurowski Karol
          Niemiec Patryk

          VI
          VI
          VI
          VI
          VI
          VI
          V
          V
          V
          VI
          V

          II miejsce
          Małopolski Konkurs Matematyczny Robert Potoniec  klasa 6 zakwalifikowany do II etapu rejonowego
          III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska - eliminacje gminne uczniowie klas 4 - 6   II miejsce
          Konkurs SKO " Jak zarabiamy pieniądze"

          Magdalena Oleksy 

          Patrycja Szewczyk

          Jacek Łatka 

          Artur Szumacher  

          Kamil Godoń

          Patrycja Pasoń

          Aleksandra Pogwizd

          Karolina Pasoń

          Kacper Marczyk

          Karolina Pasoń

          Marcin Szumacher

          1

          1

          1

          1

          1

          1

          1

          2

          3

          3

          3

          wszyscy otrzymali 

          WYRÓŻNIENIA

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu
      • sp_gabon@stary.sacz.pl
      • sp_gabon@stary.sacz.pl
      • szkolagabon@gmail.com
      • (0-prefix)18 446 32 60
      • Gaboń 67 33-388 Gołkowice
  • Galeria zdjęć

      brak danych