Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010 Stypendium za wyniki w nauce

Nasze Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011

 


KONKURS UCZEŃ / UCZNIOWIE KLASA OSIĄGNIĘCIE
SZKOLNE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM  2010 / 2011
 
Międzyszkolny Konkurs " Skarbek - Maskotka SKO"

Bieryt Patryk

Niemiec Szczepan

Marczyk Kacper

Pasoń Karolina

Mamala Mateusz

Marczyk Amelia


Pasoń Iwona

Kowarzyk Przemysław

 

 I

 

 

 


 II

Wyróżnienie
 X Bieg Niepodległościowy na Ołtarzu Papieskim

Bieryt Paulina

Mordarski Rafał

VI

V

IV miejsce

V miejsce

XXXI konkurs Plastyki Obrzędowej

Wastag Sebastian

Oleksy Katarzyna

Stec Wojciech

Szumacher Izabela

Szumacher Benedykt

Szumacher Michał

IV

II

IV

II

OP

III

II miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Zimowy Turniej piłkarski "Ferie na Orlikach"

Pustułka Patryk

Chochorowski Artur

Stępka Dawid

Stec Krzysztof

Godoń Daniel
 

VI I miejsce
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom" - Etap miejsko - gminny

Pogwizd Justyna

Kurowska Wioletta
 

VI

VI
 

II miejsce

IV miejsce
 

Gminny etap XIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Powódź, pożar, dzień czy nocą - strażak przychodzi Ci z pomocą"

Niemiec Honorata
 

V
 

II miejsce
 

Konkurs recytatorski im. Mariana Jonkajtysa

Kurowska Wioletta
 

VI
 

III miejsce
 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej " Młodzież Zapobiega Pożarom" - Etap powiatowy Pogwizd Justyna VI Udział
Gminny Konkurs Piosenki o Tematyce Leśnej

Kurowska Wioletta

Florek Paulina 

Pierzchała Patrycja

VI

III

III
 

I miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie
 

Gminny Komputerowy Konkurs Ortograficzny

Potoniec Robert

Niemiec Honorata

 

Potoniec Robert
Szumacher Katarzyna
Kurowski Karol

 

Niemiec Honorata
Stępka Klaudia
Iwan Paweł

 

 

 

 

IV

V

 

 

IV

 

V

 

 

 

 

 

I miejsce (indywidalnie)

II miejsce (indywidualnie)

 

I miejsce (drużynowo)

 

I miejsce (drużynowo)

 

 

 

 

 

Ogólnopolski konkurs "Młody Europejczyk" - udział wzięło 1006 uczestników
z całej Polski

Stępka Klaudia

Kurowska Wioletta

Wańczyk Patrycja
 

VI

VI

VI
 

24 miejsce

26 miejsce

31 miejsce
 

Ogólnopolski Konkurs historyczny "Krąg"     Udział
Przegląd Dorobku Artystycznego szkół o puchar Burmistrza Starego Sącza

zesoł taneczny nr 1

zesoł taneczny nr 2

chórek

konkurs wokalny - Kurowska Wioletta

konkurs plastyczny - Kołodziej Martyna

 

I miejsce

I miejsce

I miejsce

III miejsce


III miejsce

 

 

Konkurs plastyczny LOP "Portret drzewa" Pierzchała Patrycja III Wyróżnienie
Konkurs piosenki LOP

Pierzchała Patrycja

Florek Paulina

III

III

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Konkurs plastyczny "Młodzi w hołdzie Janowi Pawłowi II"

Koszut Kamila

Pogwizd Justyna


V

VI
 

II miejsce

III miejsce

Festiwal piosenki starosądeckiej Zespół   Wyróżnienie
Gminne rozgrywki Ligi Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych klasyfikacja generalna  

II miejsce

Gminne rozgrywki Ligi Koszykówki Szkół Podstawowych klasyfikacja generalna   III miejsce

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu
    Gaboń 67
    33-388 Gołkowice

  • (0-prefix)18 446 32 60

Galeria zdjęć