OBIAD W SZKOLE

SZANOWNI    PAŃSTWO  !

W trosce o prawidłowy rozwój oraz zapewnienie dziecku optymalnych warunków podczas jego przebywania w szkole zapraszamy dzieci do korzystania z gorących posiłków wydawanych przez stołówkę naszej szkoły. Posiłki  wydawane  są  o  godz.  1115  na  15. minutowej  przerwie  umożliwiającej    dziecku   spokojne   jego   spożycie.  Skład posiłków  dobieramy  tak,  aby  zaspokoić  potrzeby  dziecka  pod  względem  niezbędnych  składników  pokarmowych.

Ceny posiłków:

Zupa - 2,70 zł

II danie - 4,10 zł

Pełny obiad - 5,80 zł    CENA  PROMOCYJNA !!!!

Odpłatność  za  posiłki  należy  wpłacić  z  góry  do  10.  dnia  każdego  miesiąca.  Posiłki  przygotowujemy  na  z  góry  zadeklarowaną  liczbę  dzieci.  W  razie  dłuższej  nieobecności  dziecka  w  szkole  (np.  kilkudniowej  choroby)  prosimy  o  powiadomienie  o  tym  fakcie  panią  kucharkę,  aby  możliwe  było  odpisanie  nie  wykorzystanych  posiłków  w  następnym  miesiącu.

Osoby o niższej przychodowości na członka rodziny ( do 684 złotych) mogą starać się  w Ośrodku Pomocy Społecznej w Starym Sączu ul. Stefana Batorego 15 o bezpłatne pełne obiady dla swoich dzieci.  OPS posiada środki na zapewnienie tym dzieciom bezpłatnych pełnych obiadów. Z tej formy pomocy korzysta rokrocznie znaczna liczba dzieci.

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY

DO  KORZYSTANIA  Z  NASZEJ  STOŁÓWKI   !!!

Szczegółowe  informacje  dotyczące  korzystania  ze  stołówki  można  zasięgnąć  bezpośrednio u pani kucharki w stołówce szkolnej.

Stołówka  Dziecięca
przy  Szkole  Podstawowej