UDZIAŁ SZKOŁY W PROGRAMACH, PROJEKTACH I AKCJACH. Ogólnopolska Akcja Szkoła z Klasą Program edukacyjny Ratujemy i uczymy ratować Program Szklanka mleka Owoce w szkole Program rządowy Radosna szkoła Program Już pływam Ogólnopolska akcja Bezpieczne Wakacje Ogólnopolska akcja Góra Grosza Ogólnopolski projekt Odblaskowa Szkoła Ogólnopolski program Szkoła bez przemocy Akcja Bezpieczna droga do szkoły na Sądecczyźnie Program 5 porcji warzyw, owoców lub soku Program Nie pal przy mnie proszę Program Znajdź właściwe rozwiązanie Pierwsza Pomoc Akademia zdrowego przedszkolaka. Trzymaj formę WF z Klasą Z Kujawskim pomagamy pszczołom Szkoła promująca zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem Projekt Nowoczesna szkoła - "przepustką do kariery"

Udział w Programach, Projektach i Akcjach

Ogólnopolski program Szkoła bez przemocy

VI edycja Programu

 We wrześniu 2011 r. rozpoczęła się VI edycja Programu społecznego „Szkoła bez przemocy". Głównym celem Programu jest zwiększanie poziomu świadomości problemu, jakim jest przemoc szkolna oraz dostarczanie szkołom systemowych narzędzi umożliwiających jej skuteczne zapobieganie.

 

W VI edycji kibicujemy fair play...

W nadchodzącym roku odbędą się w Polsce Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Chcielibyśmy wraz ze szkołami włączyć się aktywnie w przygotowanie do tego wydarzenia poprzez promocję idei kibicowania fair play. Pokażemy, że na polskich stadionach można kibicować bezpiecznie, a przemoc i agresję można zmniejszać podobnie jak w szkołach.

Na szkoły czeka wiele nowych wyzwań...

W nowym  roku szkolnym przygotowaliśmy dla uczniów ( i nie tylko) nowe konkursy, nawiązujące do idei kibicowania fair play i wyjątkowe nagrody, dla prawdziwych kibiców!

Szkoły biorące udział w Programie zaprosimy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji „Kibicuję fair play", a uczniów do konkursu na przebranie kibica. Dla wszystkich tych, którzy lubią pracę zespołową, wspólne projektowanie i realizację wyznaczonych zadań i celów mamy konkurs na kibicowanie oraz konkurs na scenariusz  "Dnia Fair Play".

http://www.szkolabezprzemocy.pl/1229,vi-edycja-programu

W roku szkolnym 2011/2012 nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w programie.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu
    Gaboń 67
    33-388 Gołkowice

  • (0-prefix)18 446 32 60

Galeria zdjęć