Program Już pływam

Program edukacyjny "Już pływam" ma na celu propagowanie nauki pływania wśród dzieci w wieku szkolnym, a ponadto popularyzowanie problematyki ratownictwa wodnego oraz świadomego podejścia do stosowania zasad bezpiecznego zachowania na obszarze wodnym i terenie przywodnym.Program adresowany jest do dzieci w wieku szkolnym.

Uczniowie naszej szkoły brali udział w dwóch edycjach programu Już pływam. W sumie w zajęciach wzięło udział 30 uczniów z naszej szkoły. Zajęcia pierwszej edycji odbywały się na basenie w Nowym Sączu a edycja druga odbywała się na basenie w Rytrze.