Ogólnopolska akcja Bezpieczne Wakacje

Bezpieczne wakacje !!

Celem ogólnopolskiej akcji Bezpieczne Wakacje jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych.

Cel zostanie osiągnięty poprzez promowanie bezpiecznych zachowań we współpracy z instytucjami realizującymi funkcje publiczne oraz za pomocą Internetu i innych mediów.

Akcja adresowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych oraz instytucji publicznych takich jak gminy, szkoły, przedszkola, ośrodki i centra kultury, sportu i rekreacji, biblioteki, ośrodki pomocy społecznej i inne.

W roku szkolnym 2011/ 2012 nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w tej akcji. Udziałem w niej zostałi objęci wszyscy uczniowie naszej szkoły.