Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010 Stypendium za wyniki w nauce

Nasze Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Nazwa konkursu Uczniowie Klasa Miejsce
I Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny "Podłaźniczka Świąteczna"

Nisi Peciak

Julia Stępka

Justyna Rams i Michał Rams

OP

OP

OP

I miejsce

udział

udział

Szkolny konkurs plastyczny "Kolorowa jesień".

Dagmara Rams

Magdalena Oleksy

Natalia Godoń

Alicja Rusin

IV

VI

III

III


I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce
 

Gminny Konkurs Pieśni Religijnej 

Magdalena Adamczyk

Weronika Janeczek

VII

I miejsce

III miejsce

Szkolny konkurs ekologiczny organizowany w ramach obchodów "Dnia Krajobrazów".

Uczniowie klas III i VI

Uczniowie klas II i VII

Uczniowie klas I i IV

III i VI

II i VII

I i IV

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Szkolny konkurs czytelniczo-plastyczny"W krainie wierszy Wandy Chotomskiej".

Olivia Głębocka

Natalia Godoń

Paulina Dobosz

III

III

II

I miejsce

I miejsce

I miejsce

Międzyszkolny konkurs czytelniczo-plastyczny"W krainie wierszy Wandy Chotomskiej".

Paulina Dobosz

Olivia Głębocka

Natalia Godoń

II

III

III

V miejsce

wyróżnienie

wyróznienie

Gminny konkurs plastyczny "Jak mogę zadbać o czyste powietrze". Sebastian Szumacher III wyróżnienie
Międzyszkolny konkurs plastyczny SKO

Karol Oleś

Kacper Pawlus

Ireneusz Stawiarski

Damian Janeczek

Antonina Bober

Olivia Głębocka

Natalia Godoń

Szymon Kozieński

Jakub Stępka

Sebastian Szumacher

Alicja Rusin

Artur Szumacher

I

I

I

II

II

III

III

III

III

III

VI

wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczny "Najładniejsza choinka świąteczna".

Jakub Stępka

Julia Stępka

Angelika Maciuszek

Dominika Arendowska

Jan Ćwiklik

Izabela Rusin

Karolina Pasoń

Wiktoria Kurzeja

Karol Niemiec

Artur Szumacher

Sebastian Szumacher

Magdalena Gałysa

III

OP

IV

OP

I

OP

VI

IV

III

III

VI

III

III

wyróżnienie

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu
    Gaboń 67
    33-388 Gołkowice

  • (0-prefix)18 446 32 60

Galeria zdjęć