Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018/2019 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010 Stypendium za wyniki w nauce

Nasze Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2019/2020

Nazwa konkursu Uczniowie Klasa Miejsce
Międzygminne Zawody w Piłce Halowej Martyna Kowarzyk, Natalia Godoń, Justyna Job, Dagmara Rams, Aurelia Pogwizd, Krupa Justyna, Kurzeja Wiktoria, Maciuszek Angelika, Patrycja Szewczyk  V-VI III
Eco- Event- biegi Artur Szumacher, Dagmara Rams, Aurelia Pogwizd VIII, VI, VI I, II, III
Konkurs Strzelecki w Starym Sączu Weronika Janeczek VII II
Bieg Niepodległościwy w Starym Sączu Artur Szumacher, Łukasz Godoń Natalia Godoń,  VIII, V II, IV, IV
Bieg Niepodległościowy w Starym Sączu Biryt Mariola, Bober Antonina, Czyżycki Dominik, Janeczek Damian, Pierzchała Natalia, Gałysa Magdalena, Godoń Natalia, Job Justyna,  Kowarzyk Martyna,  Szumacher Sebastian,  Kurzeja Wiktoria,  Maciuszek Angelika, Pogwizd Aurelia, Rams Dagmara, Szewczyk Patrycja, Wnęk Dagmara, Czyżycka Karolina, Janeczek Weronika, Krupa Julia, Pasoń Ewelina,  Rams Aneta, Tokarczyk Oliwia, Bieryt Gabriela, Dara Karolina, Godoń Kamil, Godoń Łukasz,  Niemiec Marlena, Oleś Zbigniew, Pierzchała Justyna,  Sutor Stanisław, Szumacher Artur IV,V,VI,VII,VIII II miejsce drużynowo
Konkurs plastyczny "Wesołe przygody Słodziaków" Emilia Kozieńska, Aurelia Biryt, Julia Sutor I, III, III I
Turniej Piłki Koszykowej w Starym Sączu   V,VI I
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny SKO

Justyna Rams, Maja Sychowska, Emilia Kozieńska, Paweł Gałysa, Karol Giza

Izabela Rusin, Julia Stępka, Jan Głębocki, Mateusz Niemiec, Kacper Dobosz

Mariola Biryt, Bartosz Krupa.   

Olivia Głębocka, Alicja Rusin

I, II, IV, V

wyróżnienie
Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Justyna Pierzchała, Martyna Zielińska, Weronika Janeczek VIII, VIII, VII etap rejonowy
Konkurs Przedmiotowy z Geografii Kamil Godoń, Łukasz Godoń VIII,VIII etap rejonowy
Konkurs Przedmitowy z Historii Kamil Godoń, Łukasz Godoń VIII,VIII etap rejonowy
Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego Aneta Rams VII etap rejonowy, etap wojewódzki, tytuł finalisty
Konkurs Przedmiotowy z Matematyki Weronika Janeczek VII etap wojewódzki, tytuł finalisty
Międzygminne Zawody Piłki Koszykowej Rams Dagmara, Wnęk Dagmara, Wiktoria Kurzeja, Pogwizd Aurelia, Godoń Natalia, Job Justyna, Stawiarska Natalia, Maciuszek Angelika, Szewczyk Patrycja. V, VI II 
Konkursy Bożonarodzeniowe Aleksandra Kozieńska, Artur Szumacher, Sebastian Szumacher, Alicja Rusin, Karolina Dara, Kinga Tudaj, Kinga Bieryt, Weronika Janeczek, Izabela Rusin, Michał Rams, Emilia Kozieńska, Jan Ćwiklik, Krzysztof Kunicki, Dominika Arendowska, Angelika Maciuszek, Jakub Stępka, Szymon Kozieński, Maja Sychowska, Nisi Peciak, Justyna Rams, Daniel Psonak, Oliwia Tokarczyk, Szymon Tokarczyk, Julia Sutor. Ponadto nagrody  ufundowane przez Fundacę Rozwoju Sądecczyzny, posłankę Urszulę Nowogórską oraz siostry Klaryski zdobyły: Aleksandra Kozieńska (I miejsce), Kinga Bieryt (II miejsce), Karolina Dara (wyróżnienie).    
Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski- etap gminny Gabriela Bieryt, Kinga Tudaj,Krystian Bieryt, Julia Krupa VIII, VII II
Ogólnopolski konkurs ekologiczny ,,Baterie zbieram (od)DZIELNIE" Justyna Pierzchała VIII wyróżnienie

VII Turnej Strzelecki w Barcicach

 

Patrycja Szewczyk

Oliwia Tokarczyk

VI

VII

III

II

Gminny Turniej Piłki Ręcznej w Starym Sączu Aurelia Pogwizd, Dagmara Wnęk, Dagmara Rams, Patrycja Szewczyk, Justyna Jop, Natalia Godoń V, VI I
Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej Ewelina Pasoń VII IV
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Grać fair i być dobrym kumplem"  Aleksandra Kozieńska VIII I
       

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu
    Gaboń 67
    33-388 Gołkowice

  • (0-prefix)18 446 32 60

Galeria zdjęć