IX Niepodległościowy Bieg Przełajowy Klasyfikacja Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych Barcice 2011

IX Niepodległościowy Bieg Przełajowy

W dniu 10.XI.2009 roku nasza szkoła brała udział w IX Edycji Biegu Niepodległościowego, który odbywał się na Starosądeckich Błoniach. W tym roku brało udział aż 270 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Niesprzyjająca pogoda nie przestraszyła uczestników imprezy, ponieważ wiedzieli że w taki sposób mogą oddać hołd Tym którzy walczyli za Naszą Wolność.
zawody były rozgrywane w dwóch konkurencjach:
bieg dziewcząt i chłopców na dystansie 1000 metrów oraz strzelaniu z karabinka pneumatycznego do tarczy.
Nasi uczniowie byli rewelacyjni. Dzięki wyśmienitemu bieganiu oraz celnym strzałom z karabinku zajęliśmy bardzo wysokie III miejsce.
Nasza uczennica Paulina Bieryt zajęła II miejsce w biegu na 1000 metrów i została odznaczona srebrnym medalem w konkurencji indywidualnej.
Gratulujemy wszystkim którzy włożyli swój wkład i wysiłek w ten sukces

A oto zajęte miejsca:

Kategoria szkół podstawowych:


Dziewczęta:

Joanna Proszek – SP w Nawojowej
Paulina Bieryt – SP w Gaboniu
Monika Drożdż – SP w Popowicach
Chłopcy:
Daniel Olszowski – SP w Barcicach
Daniel Kurowski – SP w Podegrodziu
Rafał Kaszuba – SP w Podegrodziu

Wyniki Indywidualne (Całość)

Kategoria szkół podstawowych:

Dziewczęta:
1. J. Proszek – SP Nawojowa
2. P. Bieryt – SP Gaboń
3. M. Drożdż – SP Popowice
4. E. Stachoń - SP Podegrodzie
5. K. Laciuga – SP Podegrodzie
6. N. Drożdż – SP Popowice
7. N. Smajda – SP Barcice
8. M. Niemiec – SP Gaboń
9. A. Tokarczyk – SP Barcice
10. J. Szewczyk – SP Skrudzina
11. M. Kmiecik – SP Gołkowice
12. O. Kurowska – SP Skrudzina
13. K. Szewczyk – SP Skrudzina
14. W. Kurowska – SP Gaboń
15. J. Pogwizd - SP Gaboń
16. A. Lizoń – SP Gaboń
17. L. Mordarska - SP Gaboń
18. P. Wańczyk - SP Gaboń
19. J. Bieryt – SP Skrudzina
20. J. Owsianka – SP Gołkowice

Chłopcy:
1. D. Olszowski – SP Barcice
2. D. Kurowski – SP Podegrodzie
3. R. Kaszuba – SP Podegrodzie
4. K. Skoczeń – SP Nawojowa
5. D. Kotlarski – SP Nawojowa
6. D. Tabor – SP Barcice
7. D. Molanda – SP Barcice
8. J. Karol – SP Podegrodzie
9. Ł. Bielak – SP Barcice
10. K. Sopata – SP Podegrodzie
11. R. Rusnarczyk – SP Gaboń
12. K. Janik – SP Skrudzina
13. M. Niejadlik- SP Barcice
14. P. Kozieński – SP Skrudzina
15. G. Szelec – SP Podegrodzie
16. K. Stec – SP Gaboń
17. Ł. Soboń – SP Barcice
18. A. Chochorowski – SP Gaboń
19. A. Waligóra – SP Podegrodzie
20. K. Homoncik – SP Barcice
21. J. Janisz – SP Nawojowa
22. P. Konieczny– SP Skrudzina
23. K. Rams – SP Gołkowice
24. W. Cabała – SP Gaboń
25. D. Citak – SP Barcice
26. E. Lichoń – SP Nawojowa
27. S. Gromala – SP Gołkowice
28. S. Pasiut – SP Popowice
29. M. Szczygieł - SP Podegrodzie
30. J. Szachnowski – SP Podegrodzie
31. P. Stolarski – SP Gołkowice
32. M. Drożdż – SP Popowice
33. F. Ciuła – SP Gołkowice
34. S. Barnach – SP Gołkowice
35. B. Zieliński – SP Podegrodzie
36. A. Ziemianek – SP Gaboń
37. J. Bochniarz – SP Barcice
38. K. Janik – SP Gołkowice
39. D. Bielak – SP Barcice
40. D. Stępka – SP Gaboń
41. A. Bochniarz – SP Barcice
42. G. Mężyk – SP Popowice
43. K. Witkowski – SP Popowice
44. D. Stawiarski – SP Skrudzina
45. M. Podpora – SP Popowice
46. M. Sejud – SP Popowice
47. P. Pustułka – SP Gaboń
48. S. Trela – SP Popowice
49. P. Obrzud – SP Barcice
50. S. Kołbon – SP Barcice
51. R. Bodziony – SP Gaboń

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu
    Gaboń 67
    33-388 Gołkowice

  • (0-prefix)18 446 32 60

Galeria zdjęć