• Regulamin Biblioteki

• Regulamin biblioteki szkonej

yes z biblioteki mogą korzystać wszyscy uczniowie i pracownicy naszej szkoły.

yes korzystanie z biblioteki jest bezpłatne.

yes wypożyczone książki należy szanować.

yes czytelnik może wypożyczać książki tylko na swoje nazwisko.

yes nie można wypożyczonych książek przekazywać innym osobom.

yes jednorazowo można wypożyczyć 5 książek, na 2 tygodnie.

yes jeżeli czytelnik nie przeczytał książki, (a biblioteka nie ma na nią zamówień) może przed upływem wyznaczonego dnia zwrotu poprosić o przedłużenie terminu.

yes przed wypożyczeniem należy książkę obejrzeć i zgłosić bibliotekarzowi zauważone uszkodzenia.

yes czytelnik odpowiada materialnie za wypożyczone książki i jest zobowiązany odkupić zniszczony lub zagubiony egzemplarz.

yes pod koniec roku szkolnego rozpoczyna się okres zwrotu wypożyczonych książek i wszyscy czytelnicy są zobowiązani do przestrzegania podanego przez bibliotekarza terminu zwrotu.

yes w bibliotece obowiązuje cisza.

yes każdy czytelnik jest zobowiązany zaznajomić się z regulaminem biblioteki.