Godziny pracy biblioteki Regulamin Biblioteki Wykaz lektur Plan pracy biblioteki szkolnej Regulamin Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej Wykaz czytelnictwa Z życia biblioteki Nowości książkowe Świetlica szkolna Plan pracy świetlicy Wydarzenia z życia świetlicy

Biblioteka

Wydarzenia z życia świetlicy

Z życia świetlicy

 


24 listopada w świetlicy szkolnej gościliśmy mamę uczennicy kl. III  Panią  Anetę Rusin, która poprowadziła zajęcia robótek ręcznych. Wszystkie dzieci zaplatały biżuterię z kolorowych kordonków. Było dużo radości i pasjonującej pracy.


 21 listopada – Dzień życzliwości

W tym roku w naszej świetlicy obchodziliśmy „ Dzień życzliwości”. To święto promuje  serdeczność  i przyjazne nastawienie wobec ludzi. By stać się jego uczestnikiem  wystarczy uśmiechnąć się do kogoś, obdarzyć życzliwym słowem. W tym dniu uczniowie wykonali „ Skrzynkę Pozdrowień”, do której wrzucali kartki z miłymi pozdrowieniami dla koleżanek, kolegów oraz nauczycieli. Wszystkie kartki trafiły do adresatów. Miło spędzony dzień pozostanie w sercach uczniów. Zapamiętają, że warto być życzliwym, nie tylko od święta.


Szkolny konkurs czytelniczo- plastyczny  „ W krainie wierszy W. Chotomskiej ‘  

Dnia  9 listopada  odbył się  w  świetlicy szkolnej  konkurs plastyczny  „ W krainie wierszy W. Chotomskiej”.  Udział w nim brali uczniowie z klas 1 – 4 oraz dzieci z oddziału przedszkolnego.    Uczestnicy konkursu  wykonywali  ilustrację do wybranego wiersza. Wszystkie prace zostały zaprezentowane  w szkolnej galerii, wszyscy uczestnicy zostali obdarowani  drobnymi  upominkami. Do kolejnego etapu zakwalifikowały się 3 uczennice: Natalia  Godoń , Olivia Głębocka oraz Paulina Dobosz. Będą nas reprezentować nas w konkursie w Przysietnicy.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej w Gaboniu
    Gaboń 67
    33-388 Gołkowice

  • (0-prefix)18 446 32 60

Galeria zdjęć